Saturday, 22 August 2009

Mim / Tag

Alright.. I know I haven't been around for a while... It usually means I'm on to something. Yup, I am. Gonna post all about it in couple of days. For now, just logged in to reply the tags Loreathan's been spammin ^^

-----------------------------

Farkındayım.. Bi süredir araziyim yine =) Ama çok pis gelcem.. Bir sürü fotoğraf birikti yine... Onlarla ilgili postları 1-2 güne giricem... Şimdilik Loreathan'ın spamlediği mimleri yazalım... ^^

------------------------------
"Kreativ Blogger" ödülüyle ihya oldum efem.. Burdan öncelikle benim gibi yaratıcı bi bebe doğurduğu için anneme... az dayağını yemediğim ilkokul örtmenime.... ve oluşumumda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum... *tears*... Bu ödülü hak etmek için..... ( müzik girer, nora sahneden itilerek indirilir...)
Öhömmm..
Öncelikle belirteyim.. Ödülün görseli çok kötü be abi :D Yani şimdi yapan kişi çıkıp bana düşman olmasın, kötü derken... ımmhh... bana göre hiç değil diyelim :D Koymicaktım aslında ama biraz kurcaladım, katlettim imajı ve bu haliyle koymaya karar verdim ^^ Afiyet olsun...Benimle ilgili 7 enterestink gerçek :
1- Yemek yiyorum.
2-Yediklerimi sindirip, münasip yerlere (tercihen kendi evimdeki bu iş için ayrılmış mekana a.k.a tuvalet) bırakıyorum.
3- Uyuyorum.
4- Bir süre sonra uyanıyorum.
5- Acıkıyorum.
6- Tekrar yiyorum.
7- Sonra yine uykum geliyo.
Gördünüz mü a dostlar? Ben de aynı sizler gibiyim... Sanıyordunuz ki benim gibi birinin bambaşka bir yaşamı var... Yo yo.
Bu ödül zincirinin imajının kroluğu dolayısıyla artık bir durması gerekiyor, o nedenle kimseye göndermeyerek internet dünyasına bir iyilikte bulunmak istiyorum =)
not: Umarım şu resmin yaratıcısı ecnebidir de anlamaz yazdıklarımı ehuehe :D

3 yorum:

FerahFeza said...

:)
Guzel koymussun noktayi :)))
Begendim :D

Loreathan said...

Spam haaa O_o aşkolsun.

nora said...

Ayy şaka canım :D

Sen de olmasan mim/ ödül göreceğimiz yok :D