Friday, 12 April 2013

Ardan 1 yaşında!

           
             Eşimin dayı, benim de yenge olduğum günü hatırlarsınız, Bienvenue au monde, Ardan diye buradan da duyurmuştum hani.İşte o pinçuk 1 yaşına basıyor bu hafta. (zaman ne çabuk geçiy....arrgghhh tamam vurmayın!)

Yarın aile ve yakın dostların toplandığı minik bir doğum günü organizasyonu var beyfendinin...

Ben de dayanamadım ve süsleme olayına el attım :)

Son 2 haftadır uğraşıyorum bakalım, umarım beğenirler :)

Zeynep'le konuşuyorduk da, 1.yaş günü partisinin cidden de çocuktan çok büyükler için planlanan bir şey olduğuna karar verdik ^_^ Henüz tüm bu organizasyonu anlayacak ya da keyfini sürecek bir bilinçte olmuyor bebişler. Daha çok "doğum yapmamın 1. yılını kutlayacağız" dedi görümcük :) Haksız da değil hani :)

Yarın bol bol foto çekmeyi planlıyorum, sizi de haberdar ederim bir kaç güne!

Şimdilik geçen gün bize gelip kedüşleri mıncıklayan Ardancık fotolarıyla idare edin silvuple!Cappy'm Ardan'ın "tough love" anlayışından biraz korksa da bir dakika ayrılamadı yanından :) Ardan'ın da zaten Mabel diye bir kedisi var biliyorsunuz (zamanında Mumuk'un kabul etmediği dünya güzelinden bahsediyorum!) , o yüzden hiç korkmuyor hayvanlardan!
Kedi bahçesinde bir pinçuk! Benim kuduruklar bayılıyor çocuklara! Eve misafir bir bebiş gelince hemen sarıyorlar etrafını ve genel olarak korkulanın aksine hiçbir zarar vermiyorlar (niye versinler ki zaten!) Hatta anaçlıkta sınır tanımayan Sissy'm diğerlerinden korumaya çalışıyor bebişi :) Bir gün, Ardan ağlıyor diye yanında duran Zebuşko bir şey yaptı zannedip döve döve uzaklaştırmıştı güzel kızım benim :) Şimdilik bu kadar!

Yarın için son hazırlıkları tamamlamaya gidiyorum, 

Hadi bana çüz!peacenora

1 yorum:

ArgentinianBeauty said...

Of, çok tatlı bir bebek :) Doğum günü kutlu olsun :)