Sunday, 23 February 2014

Pazar Postası!

Heya!

İç karartan bir hava, yarının Pazartesi olduğu gerçeğinin sinir bozuculuğu derken bugün pek de keyfi olmayanlara ithafen;

Crazy Cat Lady'niz gururla sunar!!!"Based on a true story" olduğunu belirtmemde fayda var! Tam bir tavuk manyağı Sissy Hanım!

Bilgisayar başında bir şeyler karalarken bi baktım bu çıktı ^_^

Ha bu çıktı derken öyle yarım saatte çıktı zannetmeyin, baya bi uğraşmam gerekti, arka plandaki ıncık gıncık ne varsa hepsi dahil elceğizlerimle çizdim :)

Ve artık sadece muhteşem çizimler yapan insanlara değil, Cin Ali çizenlere bile ciddi bir saygı duyuyorum! :) Ne zor şeymiş!!!

Bu arada çizimi bitirdikten sonra Sissy'min şu fotosuna rastlamam da ayrı komik! :)


Evde ne zaman tavuk pişse aynı vukuatı yaşıyoruz... :)

Fırsat buldukça bizim kudurukların maceralarını çizeyim diyorum...

Ne dersiniz?


peace.


nora

9 yorum:

Gokkusagi Dosyasi said...

İllüstrasyonunuz çok şeker, hikaye çok matrak, kısacık da olsa yazınız her zamanki gibi çok tatlı, Sissy'ye de afiyet olsun!:)
Eylül.

nora said...

Çok teşekkürler Eylül! Bizim kuduruklar sayesinde gerçekten karikatürlük malzeme çok bol:) Baktım hayırsız eşim (evin asıl illüstratörü O'dur aslında) çizmiyor çocuklarımı, ben aldım sazı elime :) Vakit buldukça hiçbir iddiası olmayan bu tarz çizimler yapmayı planlıyorum bakalım :)

Seda said...

Ay Nur ne tatlı olmuş bu çizimler! Yirim o Sissy hanımı ben ya! Pontişler pontişi!

nora said...

Ah Sedacım hem de ne pontiş var ya! :) Sağol bebeğim valla süper stres atma yöntemi çizim yapmak ^_^

ferulago said...

süper olmuş :)

Pınar Tatlısu Moralı said...

yareppim ne yetenekli insanlar var şu dünyada yauuu!! kadın yine çok süper bişiler yapmışsın, yapmaya da devam et. pek sevdim ben, çok şeker olmuş :)

nora said...

Yaşasın :) O zaman çizmeye devam! :)

nora said...

Yaaaaa bebiğim sen o güzel gözlerinle baktığın için öyle geliyordur :) Yoksa millet neler çiziyor, benimki çooook acemice yapılmış bir şey :) Ama bak sevdiyseniz çizicem devamını çok eğlenceli çünkü! ^_^

defne said...

bayıldım ben :) hele ki en sonda orada duran kediş :)))