Thursday, 17 February 2011

Ankara Postası.


Geçtiğimiz haftasonu Ankara'daydım. Ablamı şatosunda ziyarete gittim =) Bol bol kopiş sevdim dolayısıyla... 


Ablamın 3 tane bebeği var =) 


Irma ile Alice'i tanıyorsunuz zaten... Bir de "Oğlum" eklendi onlara 5-6 ay önce =) Biz ailecek adam olmayız orası kesin =) (bir sonraki postada hak vericeksiniz bana :P)


 Oğlum dünyanın en uslu köpeği... Panora'nın orada açlıktan ölmek üzere baygın yatarken bulundu :(
Artık öyle bir derdi yok ama !!!

 Alice Hanım da dünyanın en cazgır köpüşü, onu hepimiz biliyoruz zaten =)


Ve dünyanın en manyak köpişi: Irma !!! Sırf sevicem diye boğazımı boydan boya çizdi yine... :S Tam bir kuduruk!


----------------------------------


Efendim hazır teee Ankara'lara gitmişken uzuuuun zamandır görüşmek istediğim 2 cici blogger arkadaşla da buluştum! Yalnız çok kısıtlı zamana çok fazla hikaye sıkıştırmaya çalıştığımdan o iki arkadaş beni inanılmaz geveze biri olarak tanımış oldular mhihihihih :D 

Allegra'nde dünya tatlısı bebişini annesine teslim edip eşiyle birlikte Kıtır'a geldiler... Çok uzun zamandır birbirimizi çeşitli platformlarda takip ettiğimizden hiç de ilk kez buluşmuşuz gibi olmadı... Kendisi de eşi de dünyaaaaaa tatlısı insanlar.... Doyamadım resmen sohbete !!!


Yaramaz çocuklar gibiyiz, kıkırdamadan duramamışız :D:D:D Birlikte fotoğraflarımızın hepsi ya net değil ya da böyleyiz işte =)

Evde bebiş beklediğinden Allem ve eşi erkenden ayrılmak zorunda kaldılar... =(


Veeee sonra Göksucum geldiiiiii !!!

Kendisini BBBB postamdan tanırsınız... =)

O sırada aynı mekanda olan kuzencim zırt pırt masaya gelip sohbetimizi bölse de biz yine de bıcır bıcır bir sürü konuştuk :D Hatta o kadar kaptırmışım ki, Göksu'nun tek bir kare fotosunu çekmemişim >.< Çok sinir oldum kendime... :/ Ben ilüstrasyonunu çizerim buluşmanın onu koyarsın dedi :D O zaman bekliyorum :D Bu arada hani kendini de çiziyor ya? Cidden benziyor yahu !!! Efendim Göksucuğuma da hayat hikayemi özetledikten sonra, yıllar önce Ankara'da yaşarken -eşimden bağımsız bir şekilde kanka ötesi olduğum- eşimin okuldan arkadaşlarına, zamanının "kızlargecesi" ekibine ve de alkole teslim ettim kendimi :D Sanki aradan 4 yıl geçmemişcesine sağlam bir kızlargecesi yaptık yine !!! (Bazı fotolar inanılmaz ışıksız ortamlarda çekildi, kalite oldukça düşük, sorry.)Önce 21 diye bir yere, sonrasında da IF'e geçtik... Deli sarhoş olduk, deli dans ettik... Çoooook eğlendik !!! Bu arada ekipte blogu olan arkadaşlarımı da buradan yazayım; Ekincim, Deniz+1ciğim, Hichcim... Hich ile daha önce de tanışmıştık ama o gece birlikte mekanı kapatana dek içince süper samimi olduk ! ^_^Ağzımız burnumuz yavaştan kaymaya başlamış :P


Bütün Ankara IF'teydi o gece anladığım kadarıyla... :S

Adını doğru hatırlıyorsam, Bonustrack adlı grup vardı sahnede ve şahanelerdi ! Ve Ankara maceram ertesi günkü baş/boğaz ağrıları, mide bulantısı vs. ile son buldu =) Sağlam akşamdan kalma vaziyette evime, kocama, çocuklarıma kavuştum Pazar gecesi... Artık 20 yaşında değilim onu anladım ben =) 

Buluşan, gelen, herkese teşekkürler !!! İlk fırsatta yine gelmezsem !!! ^_^


peace.


nora

5 yorum:

Lorean said...

Üff, keşke Twitter'ını önceden takip ediyor olsaydım, ben de gelirdim <_>

dream said...

ankara bööle arada bir sevdiklerini görmeye gelince zevkli, sürekli yaşanınca bayıyor be nora cım :)

gksk said...

NORA YİNE GELSİİN! hiç bişey anlamadım ki ben:(
artık 20 değilim deme hiç. sendeki enerji ne 20liklere taş çıkarır. gördüm ben:) sen söylemesen hayatta tahmin edemezdim yaşını

bütün ankara gerçekten if tedir cumartesi günleri. bknz: http://goksuk.blogspot.com/2010/10/if-gunlugu.html

buluşma illustrasyonu da çok yakına:))

ayci said...

ankaraya bu yıl incersinde o kadar cok gittim ki - ve sanırım bu yıl daha da cok gidicekmisim gibi geliyor her neyse...

ben en cok golden severim - onu okşarsamda umarım boynumu sırf sevicem diye cizmez ;)

Hich said...

Noraa, harikaydı gerçekten... ertesi güne üzüldüm, ben hala 20 yaşında olduğum için midem falan iyiydi :P haha... şaka şaka,öğlen 3te falan kendime geldim :)
yine gel evet, arayı uzatma:) XXX